top of page

Якщо коротко...

Кіокушинкай карате — надзвичайно видовищний вид спорту, заснований у 50-х роках ХХ століття одним із найвідоміших представників бойових мистецтв — Масутацу Оямою.

 

Спортивні поєдинки (куміте) проводяться у повний контакт без захисного спорядження (шоломіврукавичок чи протекторів). Єдине обмеження — заборона ударів руками в голову. Повноконтактні бої, насичені різноманітними ударами ногами, колінами, ліктями та потужними ударами рук, незмінно привертають до змагань з Кіокушинкай карате увагу великого числа глядачів.

Але важливо зазначити, що діти та підлітки тренуються та змагаються у захисті (захист на руки , ноги, жилет, шолом).

Ояма навчав своїх послідовників не лише прийомам ведення контактного бою, а й методам мислення та поведінки у суспільстві. Своїм вченням він пропагував укріплення тіла, здоров'я та духу каратистів, розвивав їх критичне мислення та готував до труднощів реального життя.

          .

Масутацу Ояма вважав, що вищою ціллю Кіокушинкай карате
є не просто фізичне виховання, а розвиток кращих якостей особистості, що його вивчає. Через виснажливі тренування учні набувають досвід і розуміння того, що якби важко не було, потрібно продовжувати боротись. Адже не можливо перемогти того хто не здається.

 

На сьогодні, Кіокушинкай карате є одним із найпопулярніших видів спорту, що активно вивчається у сотнях спортивних клубів та шкіл по всьому світу.

 

Деякі відомі особистості, які свого часу гартували свій дух займаючись кіокушином: Майкл Джей Вайт (Американський актор), Дольф Лунгрен (Шведський актор), Жорж Сен-П’єр (майстер змішаних бойових мистецтв)

1469606964_oyama.jpg
bottom of page